У Кропивницькому оголосили конкурс на посаду управителя скандального гуртожитку на Університетському

Міська рада Кропивницького оголосила конкурс із призначення управителя багатоквартирного будинку на проспекті Університетському, 21

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Управління житлово-комунального господарства міської ради виступило організатором конкурсу.

З проханням перевести будинок до комунальної власності міста та призначити управителя будинку на проспекті Університетському, 21 мешканці звертались до секретаря міської ради Андрія Табалова та заступника міського голови Олександра Мосіна.

Після звернень юридичним управлінням та управлінням комунальної власності було розроблено механізм переведення житлового будинку до комунальної власності міста, а вирішення питання балансоутримання гуртожитку - це перший і дуже важливий крок на цьому шляху. Тому виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення про проведення конкурсу на визначення управителя даним житловим будинком і визначено його організатора - головне управління ЖКГ міської ради.

Подавати конкурсні пропозиції можна особисто до ГУ ЖКГ за адресою: 25006, Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 41, каб. 232 або поштою протягом трьох робочих днів після надходження заяви про участь у конкурсі.

Кінцевий строк подання пропозицій до 10:00 14 травня 2018 року. Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями заплановане на 15 травня 2018 року о 14:00.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись на сторінці міської ради.

Нагадаємо, що жителі гуртожитку неодноразово протестували та позивалися до суду, аби захистити свої майнові права на житло.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий