У Кропивницькому обрали "Красуню ювілейного міста"

22/09/19 03:09 Суспільство

В обласному центрі на площі Героїв Мадану відбувся конкурс "Красуня ювілейного міста" вчора, 21 вересня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR, передає «МК».

Так, протягом місяця усі бажаючі мали можливість подати заявки до конкурсу краси. Комісія, у яку входили представники міської ради та модельної агенції «Рімо», відібрали із 30 дівчат 13 учасниць. Під час конкурсу красуні кілька разів виходили на сцену. Під час дефіле учасниці презентували назву міста, виходили в  національних українських костюмах та у вечірніх сукнях.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

«Не кожне місто може похизуватися таким конкурсом. Ми відійшли від стандартів. Цього року не було виходу у купальниках, але ми дотрималися традицій, дівчата виходили у національних костюмах. Я думаю, що конкурс заслуговує поваги. Ми показали, що не тільки танцювальна столиця України, а ще й модна. Справді відчувається, що переможницю конкурсу обирали глядачі тому, що усі присутні бурхливо підтримали «Красуню ювілейного міста», - розповідає кропивницький дизайнер та засновник модельної агенції «Рімо» Олександр Працков.

image

image

image

image

image

«Я раніше ніколи не відвідувала модельну агенцію, і вперше взяла участь у такому конкурсі. Потрапила на нього випадково. До мене на вулиці підійшла жінка і зробила мені комплімент, що в мене гарна фігура і гарні риси обличчя. Як виявилось, це була викладач модельної агенції Інна Лозова. Вона мені запропонувала взяти участь у конкурсі краси. У нас було декілька репетицій на тиждень і ми займалися підготовкою до конкурсу протягом місяця. Це для мене було важко тому, що я не мала модельного досвіду до цього. Дуже хвилювалася спочатку, але згодом, коли я вийшла на сцену, то відчула азарт та радість. Я задоволена сьогоднішнім днем і хочу подякувати своїм друзям, батькам, знайомим, педагогам, які підтримали мене в цьому конкурсі», - поділилася враженнями переможниця конкурсу "Красуня ювілейного міста" Єлизавета Буришина.

image

Також під час конкурсу гості заходу слухали концерт від місцевих вокалістів.

image

image

image

image

image

image

image

image

Джерело: 
Мій Кіровоград