У Кропивницькому нагородили школяра, який зробив зауваження п'яним дорослим

Сьогодні, 12 березня, відбулася зустріч керівництва обласної юстиції з Миколою Завітренком – старшокласником із Малої Виски, якого побили земляки за його прохання не пити алкоголь у громадському місці

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на обласне управління юстиції.

Історія хлопця набула широкого резонансу. Йому на допомогу прийшли журналісти та громадській активісти.

"Спочатку я думав, що у вирішенні цієї ситуації мені ніхто не допомагатиме. Однак, незабаром зрозумів, що помилявся. Значна кількість людей продемонструвала, що готова надати всю можливу підтримку", – поділився своїми враженнями Микола.

За надання позитивного прикладу у напрямі підвищення рівня правової свідомості суспільства керівник обласного управління юстиції нагородив хлопця подякою "Я маю право" і подарував книги з правознавства.

"Під час конфлікту опоненти Миколи Завітренка не тільки нанесли йому тілесні ушкодження, а ще й використовували психологічний тиск. Справа розглядається місцевою прокуратурою. Будемо сприяти тому, щоб у цій ситуації інтереси хлопця захищав адвокат із системи безоплатної правової допомоги, адже він на це має повне право, згідно чинного законодавства", – відзначив Вадим Гуцул.

Наприкінці зустрічі Микола Завітренко отримав змогу ознайомитися з роботою структурних підрозділів обласного управління юстиції і вдосконалити знання з правознавства, оскільки в майбутньому хлопець мріє стати юристом.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий