У Кропивницькому на Вокзальній ганяли торговців "з асфальту"

Про це повідомляє «МК» з посиланням на прес-службу департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

Напередодні, 11 липня, муніципальним патрулем проведено рейдове відстеження території по вул. Вокзальній (біля будинку № 37/16) з питання припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Під час проведення рейдового відстеження несанкціонована торгівля частково призупинена, зазначили в департаменті.

За порушення правил благоустрою міста спеціалістом спеціалізованої інспекції міської ради міста Кропивницького складено 5 протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - Кодексу), за торгівлю "з рук" у невстановленому місці працівником поліції складено 1 протокол за статтею 160 Кодексу.

"З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановленому місці, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення "стихійної" торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах, біля житлових будинків. Всім торгуючим було запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків міста", - розповіли в департаменті.

Джерело: 
Мій Кіровоград