У Кропивницькому може з'явитися шість нових вулиць та шість провулків

Міська топонімічна комісія погодила назви нових вулиць та провулків на земельних масивах, відданих під забудову учасникам АТО

Як повідомляє кореспондент Depo.Кропивницький, на земельному масиві в районі вулиці Козацької, провулків Козацький та Курінний погодили попередньо назви чотирьох вулиць та трьох провулків.

Зокрема, вулиці збираються назвати на честь загиблих в АТО бійців: Віталія Федитника, Олега Кулигіна, Віктора Карнауха, ще одній вулиці можуть присвоїти назву Захисників України. Також можуть з'явитися провулки Розвідників, Переможців, Легендарний.

Також комісія погодила назви двох нових вулиць і трьох провулків на земельному масиві в районі вулиці Родникової. Вулиці планують назвати на честь Миколи Алєксєєва та Олексія Глобенка, які загинули в АТО. Провулкам пропонують назви Патріотичний, Гарматний та Семена Климовського (на честь автора пісні "Їхав козак за Дунай").

Попередньо погоджені назви вулиць і провулків направлять на затвердження до військової частини спецпризначенців. Потім топонімічна комісія ухвалить остаточне рішення і винесе його на сесію міськради.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий