У Кропивницькому може з'явитися шість нових вулиць та шість провулків

0 81 20/10/17 04:10 Суспільство, Події

Міська топонімічна комісія погодила назви нових вулиць та провулків на земельних масивах, відданих під забудову учасникам АТО

Як повідомляє кореспондент Depo.Кропивницький, на земельному масиві в районі вулиці Козацької, провулків Козацький та Курінний погодили попередньо назви чотирьох вулиць та трьох провулків.

Зокрема, вулиці збираються назвати на честь загиблих в АТО бійців: Віталія Федитника, Олега Кулигіна, Віктора Карнауха, ще одній вулиці можуть присвоїти назву Захисників України. Також можуть з'явитися провулки Розвідників, Переможців, Легендарний.

Також комісія погодила назви двох нових вулиць і трьох провулків на земельному масиві в районі вулиці Родникової. Вулиці планують назвати на честь Миколи Алєксєєва та Олексія Глобенка, які загинули в АТО. Провулкам пропонують назви Патріотичний, Гарматний та Семена Климовського (на честь автора пісні "Їхав козак за Дунай").

Попередньо погоджені назви вулиць і провулків направлять на затвердження до військової частини спецпризначенців. Потім топонімічна комісія ухвалить остаточне рішення і винесе його на сесію міськради.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий