У Кропивницькому містяни влаштували рейд

У Кропивницькому містяни влаштували рейд по місту. Деяких кропивничан дістали постійні купи сміття, які створюють самі ж жителі міста у місцях відпочинку.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці начальник спецінспекції міськради Андрій Максюта, передає Трибуна, пише «МК»​.

“Це креативно! І це говорить про те, що нормальних людей вже дістає нехлюйство і низька культура окремих осіб! Такі нехлюї однозначно повинні відповідати по закону! Штрафи повинні бути високими – в десятки разів вищими чим зараз! І однозначно ті, хто смітить – повинні примусово прибирати своє сміття! А не комунальники за бюджетні кошти і всі ми (свідомі люди) на суботниках чи громадських акціях “За чистоту”!”, – зазначає Андрій Максюта.

За словами посадовця, аби зберегти наше місто чистим, потрібні ширші та реальні повноваження контролюючим органам. Також необхідно заохочувати людей, які допомогають ловити тих, хто засмічує, знищує природу.

“В деяких європейських країнах є “сміттєві детективи” і їм не заборонено знімати на фото і відео моменти вчинення правопорушень з фіксацією обличчя порушника (і у них, на суді це буде доказом!, а в нас деякі люди сильно загралися в маніпуляції “вы не имеете права меня снимать” або “а я не обязан вам представляться”, – додає пан Андрій.

Схоже, що незабаром кропивничани самі допомагатимуть ловити таких порушників, які забруднюють наше місто.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий