У Кропивницькому громадські активісти аналізуватимуть політичні партії та окремих політиків

Сьогодні, 29 жовтня, у Кропивницькому відбулася презентація нової громадської організації "ДОЗОР+", одним із головних завдань її членів є аналіз діяльності політичних партій та окремих політиків.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

"Неодноразово стикався із непрофесіоналізмом та популізмом у політичному просторі. Також ми спостерігали тенденцію, що наш політикум взагалі зі сфери публічної пересувається все більше в сферу тіньову і перетворюється у своєрідний Театр тіней. Є такий чудовий фільм - "Нічний дозор", там є фраза "Всем выйти из сумрака". Ми хочемо інформацію суспільно-політичного напрямку вивести із тіньової у публічну сферу, і тому саме так назвали нашу громадську організацію", -  сказав засновник організації Максим Несвітайлов.

Серед завдань, які активісти ставлять перед собою – неупереджене висвітлення політичних і соціологічних фактів для населення регіону; створення сприятливого та прозорого соціополітичного простору; підвищення політичної культури громадян.

Серед напрямків діяльності кропивничан: аналіз діяльності політичних партій та окремих політиків, співвідношення їх обіцянок з реальними діями, проведення просвітницьких заходів, соціологічних опитувань,журналістські розслідування, написання та висвітлення аналітичних матеріалів, які стосуються як місцевого, так і загальноукраїнського політикуму.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий