У Кропивницькому будуть штрафувати за ями на дорогах

Опісля зими з приходом температури вище нуля у Кропивницькому почав руйнуватися асфальт.

Зараз у місті чимало ям та проваллів ще після минулорічних земляних робіт, повідомляє Трибуна, пише "МК".

Досить часто у місті відбуваються пориви тепломереж і відповідні служби просто змушені щоразу руйнувати асфальтоване покриття.

“Я сам водій і розумію кожного з тисяч водіїв міста, які вимушені їздити по ямам і провалам на дорогах. Їздити і потім ремонтувати свої авто на шиномонтажах та СТО. Розумію пасажирів громадського і приватного транспорту, які їдуть по цим ділянкам доріг, що нагадують “пральну дошку”, – зазначає на своїй сторінці у Фейсбуці начальник спецінспекції Андрій Максюта.

Відомо, що комунальне підприємство “Універсал 2005” на вулично-дорожній мережі міста вже займається засипкою ям щебеневими сумішами, затрамбовує її, працюють вони і з холодним асфальтом, а в подальшому (при настанні сприятливих погодніх умов) буде проведено асфальтування таких місць.

Також Андрій Максюта повідомляє, що балансоутримувачі мереж (водопровідних, каналізаційних, теплових) після ремонтів зобов’язані підсипати місця розриттів.

 

“Хто не відновлює і не підсипає – складаються протоколи на посадових осіб і накладаються штрафи. Також вони слідкують і за провалами на їх мережах. Є ще одна категорія – ті, хто проводив собі воду чи каналізацію і підключившись, наприклад, до люку на проїздній частині і встигнувши заасфальтувати, зробив це не якісно і… воно просіло, або навіть провалилося! Є такі, хто робив “у вихідний”, або вночі щоб уникнути дозволів і погоджень і не відновлювати асфальт просто загорнув і все… Різні є люди! А потім провали…Спецінспекція відреагує на кожен провал і кожну яму на дорогах міста! Відповідальні – чекайте на протоколи і штрафи. Перші протоколи вже складено”, – додає начальник спецінспекції.

У свою чергу містян просять інформувати про утворені ями і провали на дорогах і у дворах багатоповерхівок.

Фото на вайбер 099-482-83-00 чи у Месенджер на Фейсбук.

Письмову скаргу завозьте або заносьте до Спецінспекції: вулиця Волкова, 11 корпус 1. Телефон інспекції 55-34-17.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий