У Кропивницькому 10 днів в одному з мікрорайонів тече вода. Водоканал не ремонтує порив

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення.

Через порив труби затопило кілька вулиць в мікрорайоні Стара Балашівка Кропивницького. Полагодити його працівники підприємства "Дніпро-Кіровоград" не можуть десять днів. Головний інженер підприємства Олександр Атрощенко розповів, що немає потрібних запчастин.

Безпосередньо порив стався на вулиці гетьмана Сагайдачного. Вода тече до центральної вулиці Богдана Хмельницького вулицею, якою мешканці дістаються зупинок громадського транспорту, школи та магазинів. Жителі вимушені стрибати по калюжах, бо вода в річку не стікає. Місцеві мешканці хвилюються, що під час морозу, вулиця, якою ходить громадський транспорт, перетвориться на "льодяні торос".

Численні звернення у водоканал не принесли бажаного результату. Вода як текла, так і тече. Мешканці констатують, що дорогу розмило та кажуть, що подолати шлях тут можна хіба на всюдиході або позашляховику. Навіть пішки пройти неможливо, бо можна переламати ноги.

Атрощенко повідомив, що необхідно обладнання оплачене, як тільки воно надійде на склад, за відповідних погодних умов (плюсової температури), порив ліквідують. Жителі в свою чергу обурені та вважать, що сплачувати витрати за водовтрати будуть споживачі.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий