У КРОПИВНИЦЬКІЙ ШКОЛІ ВСТАНОВЛЯТЬ СУЧАСНУ СИСТЕМУ З ОЧИСТКИ ПИТНОЇ ВОДИ

У загальноосвітній школі №2 міста Кропивницького встановлять сучасну систему з очистки питної води вартістю 40 тисяч гривень. Такий сертифікат команді-фіналісту другого сезону проекту "Спортивне місто - здорова нація" подарувала компанія "Здорова вода", передає журналіст сайту Кропивницький.UA.

Нагадаємо, що 17 листопада, на факультеті фізичного виховання відбулися фінальні змагання серед закладів середньої освіти, започатковані народним депутатом України Олександром Горбуновим. Найспортивнішою школою нашо міста стала НВО №17, команда якої виборола для свого навчального закладу 200 тисяч гривень. Титул віце-чемпіона підтвердила команда НВК №26, яка здобула для своєї школи 100 тисяч гривень.

Бронзовими призерами проекту "Спортивне місто - здорова нація" стали учасники з команди НВО "Мрія". Вони отримали 50 тисяч гривень. Та четверте місце посіла команда ЗОШ №2,  яка самовіддано боролася за перемогу та отримала 20 тисяч гривень за зайняте четверте місце.