У колонію в Кропивницькому закинули засудженому марихуану

11/07/19 01:07 Події

Про це повідомляє «МК» з посиланням на прес-службу  ДУ "Кропивницька виправна колонія (№6)".

Напередодні близько 16:30, під час відпрацювання оперативної інформації співробітниками оперативного відділу ДУ "Кропивницька виправна колонія (№6)" в коридорі їдальні для осіб, що утримуються в установі, був затриманий засуджений В., який після здійснення перекиду невідомого згортку на плац адміністративної будівлі з боку вулиці Куроп'ятникова підняв пакунок, але, побачивши, що до нього наближаються співробітники оперативного відділу, почав тікати до внутрішнього дворику їдальні.

Забігши в коридор їдальні, засуджений відкинув згорток вбік від себе. Під час затримання порушник почав всіляко перешкоджати проведенню його особистого обшуку, а саме розмахував руками та проявляв ознаки буйства. Після чого засудженого неодноразово було попереджено про те, що якщо не припинить свої протиправні дії, то до нього будуть застосовані спеціальні засоби. Але на зауваження та попередження особа не відреагувала, тому за командою чергового помічника начальника установи було застосовано наручники до заспокоєння.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, працівниками якої після розкриття даного згортку всередині виявлено речовину рослинного походження в подрібненому стані сіро-зеленого кольору з характерним запахом.

Дана подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції ГУ НП в області. Вилучену речовину відправлено на експертизу.

Джерело: 
Мій Кіровоград