У КІРОВОГРАДІ З’ЯВИВСЯ НАМЕТ ЗБОРУ ДОПОМОГИ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ

7 листопада, біля головпоштамту відбулось відкриття намету благодійної молодіжної організації «Милосердя». Ось уже три роки організація надає допомогу безпритульним, малозабезпеченим, людям, які опинились у складних життєвих ситуаціях. Такий своєрідний ювілей активісти вирішили відзначити відкриттям намету, де збиратимуть теплі речі для безхатченків. Також молодь принесла солодощі і випічку, яку можуть придбати усі охочі. Зібрані кошти використають для допомоги безпритульним, пише "РК".

Отець Християн Островський, який не перший рік активно співпрацює з «Милосердям» розповів, що захід має дві мети: «Сьогодні виповнилось 3 роки, як діє громадська організація «Милосердя», яка допомагає убогим людям. З сьогоднішнього дня ми хочемо, аби люди дізнались про діяльність організації більше, а також те, що вона об’єднує молодь зі всіх церков, які існують у Кіровограді. Серед активістів «Милосердя» є люди, які ходять до католицької єпархії, православної і протестантської церков. Друге, що ми хочемо показати – це те, що людям потрібно допомагати, що ця проблема існує».

Володимир Лебедєв, координатор благодійної організації розповідає, що за три роки діяльності вдалось допомогти чималій кількості людей. Проте й досі в місті відсутня спеціалізована установа, де б безпритульні змогли привести себе в порядок, відновити документи, отримати медичну допомогу і харчування.

«Коли з вулиці до нас приходить людина, ми їй даємо можливість привести себе в порядок, переодягтися. Далі ми спілкуємось і визначаємо, чи людина хоче змінюватись. Тоді ми допомагаємо знайти роботу», - розповідає Володимир. Проте наголошує, що в їхній організації існують строгі правила: не плити на території закладу і не приходити у стані алкогольного сп’яніння.

Також за період роботи з такою категорією населення активіст помітив, що стереотип, про те, що асоціальні елементи є ворожими і небезпечними для людей, створює саме суспільство. «Я не раз помічав, що коли влаштовуєш людину на роботу, роботодавець замість зарплатні дає або харчі, або якісь копійки. Зрозуміло, що ніхто на такій роботі не затримається. Також люди дуже негативно і вороже ставляться до людей з вулиці», - наголошує Володимир.

Аналізуючи результати роботи «Милосердя» за три роки координатор організації відзначає, що багато людей, які були схильні до алкозалежності, повернулись в родини. «Також до нас приходять люди із малозабезпечених родин. На певному етапі життя вони вважають, що це вже кінець, і далі нічого кращого не буде. Проте коли вони бачать безпритульних, які до нас приходять, і як їм зараз складно, ці люди розуміють, що ще не все втрачено і час змінювати життя».

«Милосердя» щосуботи організовуватиме такі акції. Посильну дорогу можна передати на офіс організації, що знаходиться за адресою вул. Преображенська. 37, або до Храму католицької церкви що на Дворцовій 50/46 та інших протестантських церков. 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий