У Кіровограді відбувся концерт-молитва в підтримку українських військових

У Кіровограді на площі Героїв Майдану відбувся концерт-молитва за мир в Україні. Вуличний захід водночас був і благодійним - впродовж декількох годин на площі збирали кошти на підтримку учасників АТО.

Концерт-молитва планувалося провести ще місяць тому. Через дні жалоби, на які припадала дата проведення концерту, він переносився двічі.Організаторами заходу виступили громадські організації, що допомагають українським військовим. Підтримали ініціативу кіровоградські музиканти та виконавці: Людмила Борисенко, Андрій Гардашніков, Андрій Шульга, Маша Моренко, Крістіна Кисельова, Олег Коваль та інші,повідомляє Гречка

Концерт розпочали з прочитання молитви за мир, а продовжили патріотичними музичними виступами. Під час концерту на площі діти намалювали імпровізовану карту України, на якій своїми малюнками показали, що наша держава єдина. Запалили і свічки пам'яті тим, хто загинув, борючись за цілісність України.

В кінці акції представники Кіровоградської молоді на чолі зі священиком Іоанном Верескуном символічно пройшли зі свічками молитовною ходою навколо намальованої карти України, просячи Бога вберегти нашу рідну землю від ворожнечі та кровопролиття.

Джерело: 
Мій Кіровоград