У КІРОВОГРАДІ ПЛЕЛИ МАСКУВАЛЬНУ СІТКУ ДІТИ, ДОРОСЛІ ТА НАВІТЬ СИВОЧОЛІ ДІДУСІ ТА БАБУСІ

11 липня у Ковалівському парку плели маскувальну сітку для добровольчого батальйону "Карпатська Січ", чкий зараз утримує передові позиції в селі Піски, пише "РК".

Організовує цю акцію об'єднання українок "Яворина" та благодійний фонд "Ветерани українсько-московської війни". Прийшли підтримати цю акцію сивочолі дідусі та бабусі, а також діти. Робота ішла злагоджено: одні - розрізали матеріал на стрічки, а інші - в'язали стрічки на маскувальну сітку. 

У Лідій Остапчук вчора чоловік потрапив у лікарню, жінка сьогодні просиділа півдня  біля хворого, але не змогла не прийти на цю акцію. "Я б сама поїхала в АТО. Готувала би там їсти, прала, але, на жаль, здоров'я не дозволяє цього зробити", - каже жінка. І додає, що всі ми маємо допомагати наших хлопцям на сході України. 

"Ми хочемо виготовити ще п'ять маскувальних сіток для військових в АТО. Тому  плануємо збиратися на вихідних у Ковалівському парку і запрошуємо всіх небайдужих кіровоградців приєднуватися до нас", - розповіла голова обласного осередку об'єднання українок "Яворина" Наталія Терновенко. І наголосила, що люди, які хочуть допомагати військовим, дітям можуть звертатися у їхню організацію у соціальних мережах. 

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий