У КІРОВОГРАДІ ДІЯТИМЕ БЕЗКОШТОВНА МОБІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

З метою створення умов для доступу мешканців міста Кіровограда та гостей міста до різноманітних джерел інформації, залучення цінностей національної та світової культури, науки та освіти виконавчий комітет Кіровоградської міської ради затвердив рішення "Про реалізацію інноваційного культурно-освітнього проекту "Безкоштовна Мобільна бібліотека",пише Рідний Кіровоград.

Кіровоград підтримав ініціативу  Дніпровського  територіального  управління ПрАТ "МТС Україна" щодо реалізації у інноваційного культурно-освітнього проекту "Безкоштовна Мобільна бібліотека" з 20 вересня 2014 року по 20 лютого 2015 року.

У «Мобільній бібліотеці МТС» кіровоградці можуть абсолютно безкоштовно й назавжди отримати будь-яку книжку, завантаживши її у свій смартфон чи планшет через публічну мережу Wi-Fi, та спеціальні QR-коди на корінцях книг.

Загалом, у «Мобільній бібліотеці» - понад півтори тисячі видань різних жанрів, включно з класикою та сучасними бестселерами популярних в Україні і закордоном авторів. Серед них відомі імена: Андрій Курков, Сергій Жадан, Любко Дереш, Марина та Сергій Дяченки, романи яких друкуються стотисячними тиражами. А поруч з віртуальними книжковими полицями працюють мобільні бібліотекарі, котрі допоможуть читачам налаштувати пристрої й завантажити книжки.

Проект почав працювати ще на День міста, виконком погодив необхідні юридичні моменти. Пункти мобільної бібліотеки розміщені на тротуарній частині  вул. Дворцової (на ділянці від будівлі № 13 до  вул. Калініна)

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий