“Сумлінність” депутатів Кропивницького на своєму окрузі

0 11/10/18 11:10 Політика

Кожен депутат міської ради міста Кропивницького закріплений за певним округом (тобто територією), яким він, як обраний містянами представник їх інтересів, повинен ними опікуватися. Принаймні, такі сподівання і функції на нього покладалися. Але, іноді все ж складаються ситуації, коли в жителів починає виникати цілком логічне й закономірне питання: а чи дійсно діяльність того чи іншого депутата спрямована на пошук вирішення проблемних питань, задля, наприклад, забезпечення належного благоустрою людей? 

Про це пише "Прожектор".

Щось подібне й сталося нещодавно в Кропивницькому, в мікрорайоні Новомиколаївки. По вулиці Тельмана розташовується стара занедбана будівля, яка колись служила одним із корпусів 3-ї школидля учнів 1-4 класів. Свого часу, було прийнято рішення передати це приміщення під потреби голів квартальних комітетів, точніше, використовувати його як майданчик для прийому місцевих мешканців.А в іншій частині будівлі розміщується притулок для безхатьків.

Але, стан в якому зараз знаходиться ця територія без перебільшення просто жахливий, і в більшій мірі схожий на місце для безпритульних, аніж на приймальню квартальних. Маємо можливість проілюструвати:

 
 

За даний округ “піклується” міський депутат від Об’єднання «Самопоміч» Віталій Пінчук. Межі даного округу:

Так, голови квартальних комітетів Саленко Лариса Іванівна та Карпухіна Лідія Анатоліївна вирішили звернутися до пана Пінчука з проханнямпосприятипроведенню хоча б косметичного ремонту приміщення (не дивлячись на те, що потрібен капремонт). Отож, на фото добре видно, що кімнати в занедбаному стані, а руками квартальних-пенсіонерів власноруч відремонтовані бути не можуть.

За словами голів квартальних комітетів, депутат Пінчуккатегорично відмовиву будь-якій допомозі.

На жаль, зараз функціонує така система розподілу коштів з міського бюджету, згідно якої, прості жителі міста, не можуть вносити свої пропозиції щодо ремонту тих чи інших об’єктів, покладаючись виключно на волю виконавчих органів або певних депутатів. Нагадаємо, вищезгаданий депутат вже “вибивав” гроші на будівництво дороги по вул. Тютюшкіна. Втім, вирішити значно простіше питання чомусь не вдається.

Отже, не дочекавшись сприяння депутата зі свого округуВ.Пінчука, голови квартальних комітетів звернулися за допомогою до місцевого громадського діячаОлександра Крившенка. Звернулися не випадково, адже до цього, активіст неодноразово відгукувався на прохання жителів посприяти у вирішенні тієї чи іншої проблеми. О. Крившенко не залишився байдужим і цього разу. Він пообіцяв жінкам в найближчий час організувати ремонт приміщення й привести його до ладу власними зусиллями. Квартальні переконані, що всі роботи будуть проведені вчасно і якісно, тому наразі мали всі причини зітхнути з полегшенням.

Стає сумно з іншої причини. Чому обов’язки й функції депутатів мають виконувати громадські активісти? Добре, що знаходяться люди, готові прийти на допомогу в подібних ситуаціях. Але тоді ж чим займаються деякі депутати на своїх округах?

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий