Суд над кропивницьким депутатом: Рацул визнав себе хабарником

0 19/10/18 07:10 Політика

Депутат Фортечної районної ради, завідувач кафедри педагогіки та психології ЦДПУ Олександр Рацул, якого влітку затримали на хабарі, беззаперечно визнав свою провину та пішов на угоду з прокуратурою.

Угоду про визнання винуватості, укладеної між депутатом та прокуратурою затвердив суддя Кіровського районного суду Володимир Поступайло, повідомляє «Без купюр». Рацулу призначено штраф у сумі 12 тисяч 750 гривень.

Олександр Рацул шляхом зловживання впливом на членів виконкому міської ради Кропивницького та постійної комісії з питань реклами, вимагав кошти у підприємця в сумі 5 тисяч доларів. Натомість обіцяв отримати рішення про надання в оренду п'яти рекламних білбордів та відповідних дозвільних документів.

Нагадаємо, Олександр Рацул відомий в місті як екс-голова Кіровської (нині Фортечної) районної ради часів головування в області екс - заступника глави адміністрації Януковича Сергія Ларіна та його наступника, регіонала Андрія Ніколаєнка. Також Рацула пам'ятають як керівника районного осередку Партії Регіонів. Нині очолює кафедру педагогіки ЦНТУ, а в минулому році захистив ступінь професора.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий