Сьогодні на Віче у Кропивницькому затвердять вимоги до влади

21/11/20 01:11 Суспільство

Сьогодні, 21 листопада, о 15.00 на площі Героїв Майдану Рух Опору Капітуляції, спільно з активістами Революції Гідності та Помаранчевої революції, національно-патріотичними і проєвропейськими силами Кропивниччини, відзначатиме День Свободи та Гідності,пише МК.

Формат заходу відповідатиме вимогам часу, адже Майдани завжди відбувалися для того, щоб захистити національні та громадянські права українців та протидіяти спробам реваншу і капітуляції чинної влади.

«Зе-влада згортає проєвропейські реформи, розкрадає бюдетні кошти, кидає до буцегарні патріотів, зливає справи Майдану, путінські агенти рулять нашою країною, а виборці, замість того, щоб вийти на Майдан і вигнати цих зе-негідників, продовжують між собою сваритися! Кому від цього краще? Кому це потрібно? Звісно, це потрібно зе-владі. Звісно, це потрібно кремлю. Саме вони підживлюють взаємну ненависть і роз'єднують нашу країну.

То що, друзі, так і будемо сидіти, засунувши голову в пісок, по домівках, і чекатимемо, поки все саме собою вирішиться? Не вирішиться. Тільки спільно, як це було у 2013, як це було у 2004, як це було у 1991... 21 листопада я вийду на Майдан. Запрошую і вас приєднатися», - зазначив координатор Руху Опору Капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.

Захід відбудеться у формі віче, на якому будуть затверджені вимоги до влади, які можна знайти за посиланням.

Організатори закликають всіх, хто прийде, у зв’язку з пандемією коронавірусу, бути в масках, витримувати дистанцію між собою та дотримуватись інших санітарно-гігієнічних норм.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0