Скарбничка хоробрості. У Кропивницькому збирають іграшки та речі для онкохворих дітей

У Кропивницькому збирають "скарбничку хоробрості" для онкохворих дітей. Це іграшки та речі, які передають пацієнтам, що лікуються в гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні. Про це Суспільному розповіла директорка благодійного фонду "Янгол життя" Наталія Тарабріна, передає МК.

За її словами, дівчаткам можна передавати біжутерію, набори дитячої косметики та для творчості, конструктори. Не можна гребінці, резинки та заколки для волосся. 

Хлопцям машинки і літаки, пазли і розмальовки, різноманітні головоломки та конструктори. 

""Скарбничка хоробрості" постійно стоїть у маніпуляційній кімнаті, де дітям ставлять пункції та катетори, роблять забори крові. Це те місце, де дитина залишається сама без мами, лише з медсестрою. Кожен маленький пацієнт знає, що отримає винагороду за своє терпіння. Адже після процедур, медсестра дістає пластиковий бокс і дитина обирає собі звідти будь-яку іграшку".

За словами Наталі Тарабріної, "скарбничку хоробрості" збирають у Кропивницькому 5 років поспіль. Іграшки та речі можна передавати до благодійного фонду "Янгол життя" або, попередньо зателефонувавши, до обласної дитячої лікарні.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0