Самогубство АТОвця на Кропивниччині: Поліція озвучила свою версію

Працівники обласної поліції проводять власну перевірку дій підлеглих з Компаніївського району, після спілкування з якими повісився учасник АТО

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в області.

Для перевірки інформації про начебто неналежне виконання поліцейськими своїх функцій розпочали службове розслідування. На цей час за рішенням керівництва поліції області начальника Компаніївського відділу відсторонено від посади.

Матеріали розслідування спрямують до органів прокуратури. Пригода мала місце 19 вересня поточного року. Потерпіла та її цивільний чоловік разом відпочивали у сусідів, де між ними стався конфлікт. Після цього громадяни повернулися додому, де, зі слів власника будинку, також посварилися.

У поліції стверджують, що під час слідчих дій, проведених у присутності свідків, АТОвець підтвердив факт нанесення своїй 38-річній цивільній дружині низки ударів, від яких вона знепритомніла. Серед ночі він начебто підводився з ліжка і бачив жінку на підлозі, однак припускав, що вона просто спить.

На ранок вирішив покликати на допомогу сусідів та медичного працівника. Однак наявні тілесні ушкодження виявилися тяжкими. Жінку терміново госпіталізували до лікарні. У даний час вона перебуває у відділенні інтенсивної терапії, пережила оперативне втручання та лишається без свідомості.

За матеріалами досудового розслідування у цьому кримінальному проваджені чоловік перебував в статусі підозрюваного. За свідченнями рідних потерпілої, конфлікти між подружжям відбувалися часто. Жінка на словах неодноразово скаржилася на насилля з боку цивільного чоловіка, однак йти з родини не хотіла, оскільки, за її поясненням, намагалася зберегти сім'ю.

По факту самогубства чоловіка так само проводиться розслідування.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий