Ряд комунальних закладів Кіровоградської області отримали нових керівників

17/06/21 11:06 Політика

Під час засідання чергової сесії Кіровоградської обласної ради, депутати більшістю голосів “за” призначили керівників цілого ряду комунальних підприємств. 

За відповідні кандидатури депутати голосували без обговорення, інформує Златопіль, передає МК.

Відповідно до прийнятих рішень гендиректором КНП “Обласна клінічна стоматологічна поліклініка Кіровоградської обласної ради” було призначено Олену Мар’єву, гендиректором КНП “Обласна клінічна психіатрична лікарня Кіровоградської обласної ради” – Олександра Тарасенко, директором директором КНП “Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом Кіровоградської обласної ради” – Галину Божок, директором Маловисківської станції переливання крові – Миколу Крикуненко, директором навчально-курсового комбінату “Аграрник” – Олега Тарасенка, директором  КУ “Кіровоградське обласне відділення Пошуково-видавничого агентства “Книга Пам’яті України” – Бориса Шевченко.

Окрім того на 5 років продовжили термін перебування на посаді директора центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Дмитру Янчуку.

Олександра Ярошенка від початку планували призначити директором Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф терміном на 3 роки, однак за пропозицією профільної комісії термін було подовжено до 5 років. Депутати дану ініціативу підтримали.

А от директором  КЗ “Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам” стала Інеса Колпак. При цьому, попри пропозицію комісії заключити з новим керівником 5-річний контракт, депутати проголосували за першочерговий варіант проекту рішення та призначили нову керівницю строком на 3 роки.

Довідка: 

Мар’єва Олена Іванівна, 1970 року народження, має вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров’я. З квітня 2020 року працює тимчасово виконуючим обов’язки директора комунального некомерційного підприємства “Територіальне стоматологічне об’єднання” Міської ради міста Кропивницького”.

Тарасенко Олександр Іванович, 1953 року народження, має вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров’я. З жовтня 2020 року працює виконуючим обов’язки генерального директора комунального некомерційного підприємства “Обласна клінічна психіатрична лікарня Кіровоградської обласної ради”.

Божок Галина Петрівна, 1959 року народження, має вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров’я. З квітня 2021 року працює виконуючим обов’язки директора комунального некомерційного підприємства “Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом Кіровоградської обласної ради”.

Крикуненко Микола Якович, 1952 року народження, має вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров’я. З липня 2018 року працює виконуючим обов’язки генерального директора комунального некомерційного підприємства “Маловисківська станція переливання крові Кіровоградської обласної ради”.

Тарасенко Олег Іванович, 1969 року народження, має вищу освіту за спеціальністю організація перевезень і управління на транспорті, організаторські здібності та досвід роботи з організації перевезень. З березня 2021 року працює виконуючим обов’язки директора обласного комунального навчально-курсового комбінату “Аграрник”.

Ярошенко Олександр Іванович, 1961 року народження, має вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров’я. З травня 2018 року призначений виконуючим обов’язки головного лікаря ТМО “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області”. 27 грудня 2019 року в зв’язку з перетворенням ТМО “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області” в КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради” посаду головний лікар перейменовано в генеральний директор.

Янчук Дмитро Олександрович, 1977 року народження, має вищу педагогічну освіту за спеціальністю “Фізичне виховання”, кваліфікацію вчителя фізичного виховання та досвід тренерської роботи та викладання фізичного виховання в закладах освіти. З жовтня 2018 року директор Кіровоградського обласного  центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Шевченко Борис Леонідович, 1990 року народження, має вищу педагогічну освіту та досвід краєзнавчої роботи та музейної справи. З березня 2013 року працює старшим науковим редактором, завідуючим науковою редакцією комунальної установи “Кіровоградське обласне відділення Пошуково-видавничого агентства “Книга Пам’яті України”.

Колпак Інеса Леонідівна, 1966 року народження, має вищу педагогічну освіту та досвід роботи в закладах освіти, з роботи з кадрами а також благодійної діяльності. З листопада 2018 року фізична особа-підприємець, голова ГО “Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького”, співзасновник благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд СМАйЛ”.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0