Родина знам’янських пожежних просить допомогти півторамісячній доньці Арині

Коли народилася Арина, на її обличчі ледь можна було помітити маленьку білу плямку, яка не віщувала нічого поганого. Однак сьогодні, коли минуло лише півтора місяця, шкіра обличчя і шия дівчинки стали червоного, кров’яного кольору. Медики констатували, що у дитини капілярна гемангіома – доброякісна пухлина, яка розвивається з дрібних капілярних судин. Батьки у відчаї, оскільки гемангіома прогресує дуже інтенсивно, а її лікування коштує шалених для родини грошей, пише "Кіровоградська правда".

–Арина народилася з білою плямкою на обличчі, лікарі запевняли, що це нормально і має незабаром пройти. Але минув тиждень і хвороба почала проявлятися. Ми поїхали в ОХМАТДИТ. Там сказали, що треба почекати пару місяців, поки донька підросте. Але хвороба прогресує так швидко, що згодом медики констатували: треба розпочинати лікування негайно. Лікарі виявили гемангіому вже на стравоході, у роті. З обличчя пляма перейшла на шию. Дитину це дуже турбує, вона плаче від болю, – розповідає батько дівчинки Олег Саєнко.

За лікування Арини готові взятися медики у Німеччині, але сума, яку вони називають, непідйомна для родини. Батько дівчинки, колишній пожежний, нині на пенсії, а мама Людмила – працює у пожежній частині. В сім’ї також зростає шестирічний син Юра. Саєнки не мають жодних статків, нині живуть на пенсію, оскільки Людмила в декреті, тож взяти грошей на лікування новонародженої доньки немає звідки.

– Необхідно 50 тисяч євро на оперативне лікування гемангіоми. Це нереальна для нас сума. Вся надія на допомогу небайдужих людей, – говорить батько Олег. – Аринці боляче. Вона плаче. Я знаю, що є добрі люди… Не знаю, що казати… Сподіваюся, нам допоможуть.

 

Реквізити для надання допомоги: ПриватБанк 5211537428918770 Литвиненко Л.Ю. (мама Арини)

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий