Райкович звернувся до жителів міста Кропивницького

02/04/20 05:04 Суспільство

Сьогодні, 02 квітня, міський голова Андрій Райкович звернувся до містян:

Шановні кропивничани!

Своє чергове звернення до кожного із вас адресую через непросту ситуацію, пов’язану з посиленням карантину у зв’язку з коронавірусом.

Місто, як і вся країна, увесь світ, на жорсткому карантині. Інакше бути не може, якщо хочемо вижити. Міська рада щодня звертається до вас з вимогою припинити походи в місто. Достатньо одного разу за продуктами, в аптеку чи медзаклад.

Надто вимагаємо припинити, без гострої потреби, поїздки в громадському транспорті. Нарешті зрозумійте: маршруткам, комунальному транспорту, автобусам і тролейбусам суворо заборонено перевозити пасажирів в кількості більше половини посадкових місць. Заборонено! І скрізь всі мають бути в масках!

Натомість несвідомі громадяни ламають двері, ображають кондукторів, нападають на водіїв, розбивають скло в транспортних засобах. Не дослухаються прохань- пропустити медиків, не виходять із салонів. В результаті патрульна поліція штрафує автоперевізників за перевищення кількості пасажирів.

Я звертаюсь до вашого розуму і свідомості – небезпечну вірусну хворобу хаосом, хуліганством і брутальною поведінкою не перемогти! Зрозумійте, якщо кожен виконає абсолютно прості правила поведінки під час карантину:бути вдома, на вулицю – в масках, діти – з дорослими, більше уваги людям похилого віку, щоденна дезинфекція поверхонь, часте миття рук, контакт із сімейним лікарем, обов’язкова самоізоляція всіх, хто недавно повернувся із-за кордону, то вірус відступить!

Іще раз висловлюю подяку всім медичним працівникам, які зараз як на фронті, всім комунальним службам, працівникам ЖЕО, які прибирають місто, дезинфікують будинки, зупинки.
Всім колективам, що в такий непростий час трудяться на своїх робочих місцях.

Бережіть себе, своїх близьких. Будьте свідомі і будьте здорові!

Джерело: 
Мій Кіровоград