Райкович: “управління освіти у Кропивницькому працює вибірково”

Відповідну думку міський голова Кропивницького висловив сьогодні, 12 червня, на засіданні виконавчого комітету. На розгляд виконкому було подано проект рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 09 липня 2009 року № 2385 “Про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Кіровограда 56-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями магазину та кафе по вул.Червонозорівській, 23-г”.

Йдеться про приміщення, де раніше функціонувало професійно-технічне училище. За словами т.в.о начальника управління ЖКГ Тетяни Савченко, для того, аби зняти його з балансу міста, потрібно погодити вказаний проект рішення.

Міський голова Андрій Райкович відреагував наступним чином:

“На мою думку, управління освіти в нас працює вибірково. Коли їм щось потрібно від міської влади – то будь ласка… А коли ми звертаємося по питанням основного фонду навчальних закладів професійно-технічних училищ – двері не відчиняються. Маємо працювати в режимі компромісу і підготовувати відповідний лист”.

Імовірно, йдеться про те, що наразі міський бюджет утримує всі професійно-технічні заклади (ПТУ), включаючи видатки на заробітні плати, комунальні послуги тощо. При цьому приміщення навчальних закладів не знаходяться у комунальній власності Кропивницького, а перебувають на обласному балансі. Дану тему неодноразово обговорювали на постійних депутатських комісіях (зокрема, планово-бюджетній), проте проблема не вирішена по сьогодні.

Члени виконкому погодили винесений проект рішення.

Джерело: 
Мій Кіровоград