Райкович розповів громаді Кропивницького де і які дороги відремонтували і що планують

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Міський голова Андрій Райкович, звітуючи перед громадою за результати діяльності у 2018 році відзначив, що в обласному центрі не повинно бути тупикових мікрорайонів, а тому в поточному році капітально відремонтували вулицю Короленка, виконали значний обсяг робіт по вулицях Тютюшкіна та Сиваській, завершили ремонт Пермської та Чорновола, взялися за вулицю Кропивницького.

"Нам необхідно в наступному році виконати обіцяні роботи на Балашівці, важливо перейти з вулиці Кропивницького на Полтавську. Також ми плануємо спроектувати, а потім збудувати міст через Інгул, щоб з'єднати Балашівку з Лелеківкою, а дорога від вулиці Кропивницького до Полтавської дасть змогу мати хороший трафік до вокзалу", - зауважив під час виступу очільник міста.

Зі слів Райковича реконструкція "Арки" по вулиці Ельворті теж дозволить, за умови якісного ремонту дороги по вулиці Василя Нікітіна, значно змінити та осучаснити "дорожню" карту в напрямку Новомиколаївки, де розташовані великі підприємства і ключові медичні заклади: пологовий будинок, госпіталь ветеранів, лікарня швидкої медичної допомоги. І освітній кластер там чималий: льотна академія, ЗОШ №25, ліцей "Сокіл".

Крім капітальних цього річ були проведені поточні ремонти в районі вулиць Волкова, Бєляєва та в інших мікрорайонах міста, а це понад два десятки доріг і стільки ж внутрішньодворових територій, а також майже півтисячі квадратних метрів тротуарів.

Серйозних ремонтів потребують пішохідні зони Кропивницького, особливо у центрі, вулиці Шевченка, Паученка, Тарковського, Гоголя та багато інших, що розташовані в старій частині міста, зазначив мер обласного центру.

За словами міського голови, місту необхідно ще придбати спецтранспорт для КП "Благоустрій" і "Міськсвітло", техніку для розмітки доріг та побудувати і запустити комунальний завод з виробництва асфальту.

"В поточному році облаштовано 625 світлоточок, а це майже 20 кілометрів електромереж. Коли з'являються нові дороги, то освітлення - один із головних елементів капітально відремонтованих шляхів і прибудинкових територій, - підкреслив Райкович. - Цього року ремонт покрівель було заплановано більше, ніж на 30 будинках, взяли в роботу майже 70 ліфтів: більша частина вже відремонтована, на останніх — роботи тривають".

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий