Райкович насварив очільника Селища Нового: “Як ви збираєтесь господарювати?”

11/11/19 02:11 Політика

Сьогодні, 11 листопада, на апаратній нараді міського голови Андрій Райкович висловив обурення відносно “провалення” голосування щодо приєднання Селища Нового до Кропивницького.

Міський голова звернувся до очільника Селища Нового Сергія Денисенка:

“Чим довше Ви будете “тягнути резину” і не вирішувати ці питання, користі громада не отримає. Не створюйте на рівному місці проблем. Ми готуємось до роботи в непростому 2020-му році. Ви натомість палець об палець не вдарили, щоб приєднатися до міста. Не місто Вас повинно переконувати. Ви саботуєте і сесію не проводите. Четверо “діячів” не явилося на неї. Ви чому не звернулися до секретаря, щоб їх притягнули? Ви що творите? Я чую 4 роки від тебе “ой-ой”. Як ти збираєшся господарювати? Стид і срам. Меморандум Вам треба… “

Міський голова Кропивницького не розуміє, чому місто з населенням близько 250 тисяч осіб “зобов’язане надавати численні гарантії й прописувати Меморандуми”. Нагадав Андрій Райкович і про комунальний транспорт, який запустили на маршрути до Селища Нового. Відсутність кворуму на сесії Новенської селищної ради очільник міста як саботаж.

Джерело: 
Мій Кіровоград