Прокурор області вперше перевірив виправну колонію у Кропивницькому

20/01/20 02:01 Суспільство

Про це повідомляє МК з посиланням на пресслужбу прокуратури області.

Прокурор області Олексій Тубелець відвідав державну установу "Кропивницька виправна колонія (№6)". Колонія належить до середнього рівня безпеки, у якій утримуються засуджені, які раніше відбували покарання у місцях позбавлення волі.

Прокурор області відвідав дільницю посиленого контролю, приміщення для утримання засуджених, харчоблок установи, а також побутові об’єкти установи. Після обходу території установи виконання покарань Олексій Тубелець провів прийом засуджених. На особистий прийом прокурора області звернулися усі бажаючі. Їхні звернення стосувалися окремих питань кримінального та кримінального процесуального законодавства України, законності вироків, умовно-дострокового звільнення та пенсійного забезпечення. За усіма зверненнями засуджених буде проведена ретельна перевірка та надано відповіді.

Під час особистого прийому та обходу установи виконання покарань скарг в’язнів на порушення їх прав, у тому числі щодо умов тримання, не надходило.

Олексій Тубелець відвідає усі установи виконання покарань на території області та здійснить там прийом засуджених та і надалі приділятиме належну увагу питанню додержання прав засуджених та здійснення контролю за забезпеченням належних побутових умов в місцях несвободи.

Джерело: 
Мій Кіровоград