Програму за майже 29 мільйонів гривень прийняли депутати Кіровоградщини

За підтримки більшості депутатів Кіровоградської обласної ради, під час пленарного засідання прийнято Комплексну програму сприяння розвитку громадянського суспільства, інформаційної сфери та книговидання на період до 2026 року, передає МК.

Відповідно до проєкту рішення, Метою програми є створення сприятливих умов для подальшого становлення та розвитку громадянського суспільства, налагодження його співпраці з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування для задоволення потреб розвитку області.

Крім того закладено передумови для розширення інформаційного простору та зміцнення інформаційної безпеки області, сприяння діяльності видавничо-поліграфічної галузі, популяризації української книги та творів місцевих авторів, створення умов для підвищення престижності та визнання суспільної значимості праці журналістів та письменників на Кіровоградщині.

Серед іншого в переліку заходів передбачено проведення обласного конкурсу соціальних проєктів “Громадська перспектива: ідея-дія-результат”, надання фінансової підтримки благодійній організації “Міжнародний благодійний фонд СМАЙЛ” для забезпечення діяльності обласного центру волонтерів”Krop:hub”, організація ярмарково-виставкових та фестивальних книжкових заходів та інше.

Загальний обсяг фінансів необхідних для реалізації програми – 28,83 мільйонів гривень, з яких на поточний рік планується виділити 4,23 мільйонів. Обсяг фінансового ресурсу на наступні роки буде визначатися під час формування, розгляду та затвердження обласного бюджету Кіровоградської області на відповідний бюджетний рік.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0