Представники “Екостайлу” розповіли, чому не забирали відходи в Кропивницькому

Сьогодні, 12 лютого, відбулася прес-конференція представників ТОВ “Екостайл” в міській раді. Дане підприємство забезпечує вивіз твердих побутових відходів по всьому місту Кропивницькому. В січні виникла ситуація, коли фірма-монополіст не забирала сміття близько двох тижнів з мікрорайонів приватного сектору, пише "Прожектор", передає "МК".

Депутати неодноразово наголошували на необхідності звіту керівництва підприємства. На останній сесії міської ради голова фракції ВО “Батьківщина” Олександр Цертій звернувся із відповідним запитом. З-поміж усього, документ передбачає пошук альтернативних фірм, які можуть якісно надавати послуги з вивозу твердих побутових відходів. На сесії звіту заслухано так і не було.

Вчора на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович також висловив різку критику на адресу підприємства.

Начальник комерційного відділу ТОВ “Екостайл” Анна Скічко зазначила наступне:

“Ми обслуговуємо 6,5 тисяч точок в тиждень. 23 січня випала рекордна кількість снігу. Це паралізувало нашу роботу. На наступний день ситуація не змінилася. До кінця січня сміттєвози застрявали 18 разів. Відповідно до умов договору, ми можемо виконувати свої функції лише за наявності доступу до контейнерів”.

Анна Скічко запевнила, що підприємство сплатить всі необхідні штрафи.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий