Посольство Турецької Республіки завітало до Кропивницького

11/09/21 12:09 Політика

Кропивницький зустрічає делегацію посольства Турецької Республіки в Україні, інформує у ФБ міська рада, пише МК.

10 вересня Кропивницький міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Олег Колюка, заступник міського голови Михайло Бєжан провели робочу зустріч з представниками делегації посольства Турецької Республіки в Україні.

До обласного центру з робочим візитом завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере, радник з питань внутрішніх справ та безпекового співробітництва Посольства Турецької Республіки в Україні Ергюн Джебеджі, та другий Секретар посольства Турецької Республіки в України Айше Айдогду.

Сторони обговорили питання стану міжнародного співробітництва між Туреччиною та Україною в цілому та можливості для співпраці на регіональному рівні.

 

Під час спілкування Андрій Райкович зауважив – місто цінує ділові, дружні, бізнесові, культурні контакти між Туреччиною та Україною.

 

- Ми раді повідомити про те, що незабаром будемо побратимами зі славним містом Чорум. Вже проведені попередні переговори і листування. А сьогодні хочемо поближче познайомити Вас, Ваших колег із нашим містом, із його економічним, культурним потенціалом, - відзначив Андрій Райкович. - Я сподіваюся, що наша перша зустріч стане гарним стартом міцних стосунків і Ви переконаєтесь, що у Кропивницькому Вам завжди будуть раді.

 

Спеціалісти департаменту з питань економічного розвитку міської ради підготували кілька презентаційних роликів, аби представити потенціал Кропивницького. Заступник міського голови Михайло Бєжан познайомив поважних гостей з обласним центром, який активно нарощує економічні зв’язки з Туреччиною. Дуже активно зростають обсяги зовнішньої торгівлі: торік за перше півріччя товару з Кропивницького експортували на 7,2 мільйона гривень, за той же період 2021-го на 15,7 мільйонів. Заступник міського голови також запропонував підприємцям Туреччини низку можливих цікавих інвестпроєктів на території міста.

Посол Ягмур Ахмет Гюльдере, у свою чергу, зауважив, що під час спілкування з турецькими бізнесменами обов’язково звертатиме їхню увагу на те, що Кропивницький - місто в самому центрі України, готовий до міжнародної співпраці.

По завершенні розмови – традиційний обмін сувенірами і фото на пам’ять.

 

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0