Поранених військових лікуватимуть у кіровоградському госпіталі?

На сьогоднішній апаратній нараді в облдержадміністрації голова Кіровоградської обласної ради вніс пропозицію приймати поранених у зоні АТО військових з кіровоградщини для проходження лікування та реабілітації у комунальному лікувальному закладі "Госпіталь для ветеранів війни", пише "Гречка".

"Я думаю, що в нас в цьому є можливість. Попросив би департамент охорони здоров'я вивчити це питання. Думаю, коштів, які є вистачить на лікування військових" - сказав Олександр Чорноіваненко.

У департаменті охорони здоров'я Кіровградської ОДА запвняють, що госпіталь готовий приймати поранених військових.

"Ті, хто мають статус Учасника війни і так мають право там лікуватися. Всі, кого до нас привозять із зони АТО, госпіталізуються за профілем у звичайній мережі лікувальних закладів. Поки що це питання вже вирішено. Якщо буде окреме доручення голови облдержадміністрації, що потрібно госпіталізувати у наш госпіталь ветеранів війни, то будем їх і там приймати" - повідомив "Гречці" директор департаменту охорони здоров'я Олег Рибальченко.
Наразі також військові, які в зоні АТО проходили службу в лавах кіровоградських батальйонів проходять лікування в інших військових госпіталях України.

Джерело: 
Мій Кіровоград