Поки Президент "контроював" - військовий загинув

20/07/20 02:07 Публікації

В бан то в бан. Поки допис на апеляції, я його повторю, не називаючи прізвищ.

Ви знаєте, про кого мова.

Тільки хотіла вас запитати, чи вижив той хлопець, що 4 доби чекав на допомогу. Обновила стрічку та отримала відповідь від Антивсепропальщика.

Хлопець загинув. Чотири доби, без жодного підтримки та допомоги, стікаючи кров'ю на пекельному сонці.

Нагадую, що приЗєдент брав цю ситуацію під особистий контроль. Він особисто контролював цю ситуацію прямо з елітної дачі на азовському узбережжі, куди він відбув учора на відпочинок, а може, й не тільки. Жодних заяв не було зроблено у намаганнях евакуювати хлопця, жодних спроб залучили міжнародну спільноту щоб вплинути на террорусів. Він геть нічого не зробив. Запілив відосика про «ту сторону» та спокійнісінько поїхав мочити дупцю в морьці. Він просто кинув безпорадну людину на смерть.

Просто уявіть на мить, що це ваша близька людина стікає кров'ю на сонці та шаліє від болю без води. Чотири доби катувань перед смертю.

Будь-хто з порядних журналістів тепер має при кожній нагоді задавати Зє одне питання: він брав ситуацію під особистий контроль, то що особисто він зробив, маючи необмежену владу в країні, щоб витягнути нашого воїна?

Він навіть не намагається зробити вигляд, що йому не пофігу. Йому байдуже. Його брехня про славнозвісну людяність сьогодні остаточно розвіялася. Він не здатен навіть на співчуття.

Нашу країну очолює цинічний лицемірний соціопат.

Ганна Оскоміна

 

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0