Півсотні написів за дві години. У Кропивницькому замальовували рекламу наркотиків

23/07/21 05:07 Суспільство

Півсотні написів з рекламою наркотиків замалювали за дві години у Кропивницькому. Акцію влаштували для всіх охочих, щоб протидіяти їх розповсюдженню, розповів Суспільному співорганізатор Максим Літус, передає МК.

До акції долучились 15 учасників: це поліцейські та представники громадських організацій. Рекламу замальовували на вулицях Попова, Пацаєва та Генерала Жадова. "Ми зафарбовуємо посилання на платформи, де продають наркотики. Заздалегідь ми приходили на цей район, шукали написи та фотографували", – сказав Максим Літус.

Присутнім роздали балони з чорною фарбою. Одного балона вистачає, щоб замалювати 10 написів. "У такій рекламі є назва наркотиків. Ми замальовуємо, бо не хочемо, щоб діти дивились на неї та купували", – сказав учасник акції Дмитро Потоцький.

"Такі акції дієві, адже діти особливо влітку багато часу гуляють на вулиці. У них є телефони. А так зменшується відсоток дітей, які можуть перейти за посиланням та купити наркотики", – сказала інспекторка відділу поліції в області Владислава Щербаченко.

Жителі мікрорайонів розповіли журналістам Суспільного, що вони думають про таку акцію:

"Нічого не знаю про акцію, але ці написи малюють наркомани. У нас тут колись наркотики ховали, там ми позакривали усі люки", – сказала мешканка будинку Надія Вєхтева.

"Мені таке неприємно, що вони замальовують. Воно негарно. Гірше, ніж було", – сказав мешканець будинку Героїв України, 28. Своє ім'я та прізвище журналістам називати не захотів. 

Наступну акцію по замальовуванню реклами наркотиків планують влаштувати наступної п’ятниці, 30-го липня. Місце проведення визначать після огляду мікрорайонів міста.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0