Підприємство з Олександрії оштрафували за порушення будівельних норм

Порушник містобудівного законодавства з Олександрії має сплатити штраф у розмірі 21 420 грн

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Держбудінспекції.

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням підтвердив законність дій Управління Держархбудінспекції в області щодо замовника будівництва (фізичної-особи підприємця) з Олександрії.

Раніше, під час позапланових перевірок на об'єктах теплопостачання навчальних закладів, за адресами: вулиця 6-го грудня, 97, вулиця Святомиколаївська, 1, та проспект Соборний, 82 в Олександрії інспектори встановили факт здійснення технічного нагляду з порушенням вимог. Зокрема, виявили виконання будівельно-монтажних робіт, які не відповідають проекту на кожному із зазначених об'єктів.

За результатами контрольно-інспекційних заходів на замовника будівництва було накладено штрафні санкції на загальну суму 21 420 грн.

Не погоджуючись з таким рішенням, підприємець звернувся до суду. Спочатку Олександрійський міськрайонний суд задовольнив його позовні вимоги, але ДАБІ оскаржила його в апеляційному порядку. Вже суд другої інстанції визнав правомірність дій посадових осіб органу держархбудконтролю та скасував попередню ухвалу.

Замовник будівництва не сплатив штраф в добровільному порядку, тож справу передали до органів ДВС для примусового стягнення.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий