Підприємця з Кіровоградщини взяли у виборчий список Зеленського

10/06/19 04:06 Політика, Події

Учора партія Володимира Зеленського «Слуга народу» оприлюднила першу 100-ню кандидатів у нардепи від своєї політсили, пише "Без купюр", передає «МК». 


На 77-му місці в списку значиться Олег Сергійович Тарасов – син відомого латифундиста Сергія Тарасова. 

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, він є директором або ж засновником низки підприємств з групи компаній I&U Group батька. 

Як ідеться на сайті stepup.press, Олег Тарасов як представник холдингу 30 травня отримав відзнаку від проекту «Аграрна еліта» за версію профільного аграрного журналу. 

Також I&U Group фігурувало у ЗМІ у зв’язку зі скандалом з рейдерським захопленням агрохолдингу «Росток-Холдинг». 

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передало майно «Росток-Холдинг» в управління I&U Group. Власники холдингу заявили, що захоплення їхнього майна відбулося силовим методом із застосуванням зброї та тітушок. 

Національне антикорупційне бюро розслідувань розпочало кримінальне провадженні за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, в тому числі правоохоронної та судової гілок, а також АРМА, в результаті чого юридичним особам завдано збитків на суму понад 9,5 млн грн. В межах цього ж провадження досліджуються обставини вчинення незакінченого замаху на протиправне заволодіння майном на суму понад 3,6 млрд грн групи підприємств ТОВ «Росток-Холдинг». 

Також ми знайшли у списках Зеленського цікавий збіг. На 16-му місці у списку значиться голова «Української асоціації відновлювальної енергетики» Олексій Оржель, котрий співпрацював з Тарасовими під час будівництва біогазового заводу в Капітанівці Новомиргородського району. 
 

Джерело: 
Мій Кіровоград