Осінні шкільні канікули у Кропивницькому розпочнуться 18 жовтня

12/10/21 04:10 Суспільство

Для 34 кропивницьких закладів освіти осінні канікули розпочнуться з 18 жовтня і триватимуть два тижні – до 31 жовтня. Про це повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко під час брифінгу 12 жовтня, інформує МК.

За словами посадовиці, продовжиться навчання в Ліцеї “Науковий”, яка базується в приміщенні ЦДПУ ім. В.Винниченка, і тут довгі канікули заплановані у січні, за розкладом роботи університету.

Ще шість загальноосвітніх закладів планували йти на осінні канікули з 25 жовтня на один тиждень, але через перестороги по температурному режиму, питання канікул тут ще буде обговорюватися на педрадах.

Що стосується дошкільних навчальних закладів, то приміщення трьох із них уже обігріваються електроопаленням, решта — на централізованому і чекають початку опалювального сезону. Посадовиця наголошує, що температурний режим в садочках управління моніторить щоденно і надає відповідні рекомендації їхнім керівникам. При цьому, за словами Лариси Костенко, в закладах освіти дозволяється використовувати безпечні обігрівачі.

Джерело: 
Мій Кіровоград
Важлива новина: 
0