ОНКОХВОРИМ ДІТЯМ КРОПИВНИЦЬКОГО ПЕРЕДАЛИ ДОРОГОВАРТІСНІ ЛІКИ ТА ПОДАРУНКИ

З нагоди дня Святого Миколая онкохворим дітям передали дороговартісні ліки та подарунки. Захід відбувся в рамках благодійних акцій "Новорічне диво для онкохворих дітей" та "Дарую життя", передає журналіст сайту "Кропивницький.UA".

Волонтерам вдалося зібрати близько 300 тисяч гривень, на цю суму були закуплені препарати хіміотерапії, такі як "Темодал", гепатопротектори "Антраль" та "Гептрал" та інші ліки.

"Ми просили перераховувати небайдужих людей кошти на рахунок фонду, оскільки попереду новорічні свята, в цей період дуже важко закривати потреби дітей. Для того, щоб бути спокійними, що пацієнти гематології будуть лікуватися та отримають все необхідне протягом грудня-січня, ми закупили ліки. До збору коштів долучився меценат Олег зі столиці, який протягом року неоднодноразово допомагав нашим підопічним. Цього разу він перерахував 200 тисяч гривень. Також долучились і інші небайдужі люди", -  зазначила співзасновниця фонду "Янгол життя" Ольга Присяжнюк. 

Ліки розраховані не лише на підопічних фонду "Янгол життя", а для всіх пацієнтів гематологічного відділення. Батьки подякували всім людям, які долучились до акцій по збору коштів на ліки та висловили вдячність за подарунки та солодощі.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий