Олександрієць взяв участь у міжнародному «Білоцерківському марафоні-2017»

Нещодавно у місті Біла Церква відбувся традиційний (чотирнадцятий) міжнародний «Білоцерківський марафон-2017», повідомляє Голос Громади

Змагання проводилися на дистанціях: класичний марафон (42 км 195м), напівмарафон (21,0975 км), 5 верст (5,274 км) марафон-естафета 4 етапи по 10 верст (10,54875 км) для дорослих, 2 версти (2,2 км) для дітей 10 – 17 років, 1/3 версти (300 м) для дітей 7 – 9 років и 10 сажень (21,34 метрів) для дітей до 7 років. (Для довідки: верста́ — давня міра відстані, яка вживалась до прийняття метричної системи мір в Росії, Україні, Білорусі. Дорівнює 500 сажням чи 1 066,781 метра).

У змаганнях взяли участь чоловіки та жінки з усієї України, а також з Китаю, Грузії, Казахстану, Чехії та Білорусі – всього близько 1500 спортсменів дуже різного віку.

Усі глядачі-вболівльники з захопленням спостерігали за тим, як наполегливо учасники долали кілометр за кілометром, а їхня боротьба на фініші за кращий час була по-справжньому драматичною. І глядачів не бракувало, не зважаючи на прохолодну погоду.

Переможці та призери в марафоні і напівмарафоні у кожній віковій категорії (окремо серед чоловіків і жінок) були нагороджені грошовими преміями та цінними призами. Переможців та призерів у забігу на 5 верст (окремо серед чоловіків і жінок) визначали без урахування вікових категорій і нагородили грошовими преміями. Переможці та призери в марафон-естафеті 4х10 верст визначалися без урахування статі і вікових категорій і отримали цінні призи. Всі учасники марафону, напівмарафону та марафон-естафети отримали пам’ятну атрибутику змагань, а фінішери на цих дистанціях – диплом з результатом і пам’ятну медаль. Учасники дитячих забігів на 2 версти, 1/3 версти і 10 сажень були нагороджені подарунками Національного Олімпійського комітету та спонсорів змагань. Учасники дитячих забігів на 2 версти і 1/3 версти, які зареєструвалися і отримали електронний чіп, після фінішу мали дипломи з особистими результатами.

У цих змаганнях взяв участь олександрійський прихильник і пропагандист бігу на довгі дистанції Олександр Жосан. Як ми вже раніше розповідали, він завжди намагається не пропустити різноманітні марафонські забіги, включаючи не лише українські, а й міжнародні, де зазвичай показує гарні результати. Крім того, наш ентузіаст ще й на власний «страх і ризик» щороку організовує в Олександрії аматорські забіги на довгі дистанції, у тому числі і марафон. Цього літа, до речі, він провів вже свої десяті, ювілейні міські змагання з рекордною кількістю учасників, про що також писав «Голос Громади».

Що ж стосується Білоцерківського марафону, він знову виявився для нашого земляка небезуспішним: Олександр здобув там на класичній дистанції 42 км 195 м бронзову медаль, посівши третє місце у своїй віковій категорії. А ще його номер 557 виявився щасливим у розіграшу призів: організатори нагородили бігуна дорогими і якісними кросівками.

«Атмосфера змагань мені сподобалась, як і їхня організація, – ділиться враженнями наш бронзовий призер. – Все добре підготовлено, з фантазією. Особливо мені припало до душі те, що стільки уваги було приділено для зовсім маленьких діток – для них відвели короткі дистанції і дітлахи змагались між собою навипередки окремо. Кумедно було спостерігати, як збоку дистанції за ними бігли, завзято галасуючи і підбадьорюючи свої 4-5 річні чада, їхні мами… Треба буде у наступному олександрійському марафоні і собі взяти на озброєння цей досвід та організувати для малечі такі ж окремі короткі забіги. Дивись, потім комусь з них сподобається дух змагання і вони у подальшому назавжди стануть прихильниками здорового способу життя».

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий