ОДА на Кропивниччині неефективно використовує кошти, - Рахункова палата

На Кропивниччині та у Чернівецькій області виявили неефективне використання понад 150 млн грн додаткового обсягу освітньої субвенції з держбюджету.

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Рахункової палати.

"Кіровоградською та Чернівецькою облдержадміністраціями не забезпечено виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України у 2016 і 2017 роках щодо придбання шкільних автобусів. "Натомість кошти на це спрямовано місцевим бюджетам нижчого рівня, які з низки суб'єктивних та об'єктивних причин не змогли їх повністю освоїти", - йдеться в повідомленні.

У цілому в перевірених областях допустили неефективне управління більш ніж 152 млн грн (62 відс. асигнувань), у тому числі виявлено нерезультативне витрачання 45 млн грн та використання чотирьох млн грн з порушенням законодавства.

Загалом на початок травня цього року місцевими бюджетами Кропивниччини області не освоєно 21 млн грн, що надійшли протягом останніх трьох років. "З огляду на це аудитори Рахункової палати вважають неефективною діяльність зазначених облдержадміністрацій у цьому напрямі роботи", - уточнили у прес-службі.

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий