«Новий» мікрорайон Кропивницького може залишитися на голодному пайку

05/12/19 01:12 Економіка

До проєкту міського бюджету Кропивницького на 2020 рік до цього часу не заклали фінансування потреб селища Нового, яке цього року має приєднатися до Кропивницького. Про це під час засідання, присвяченого Дню депутата, повідомила начальниця фінансового управління міськради Любов Бочкова, інформує «МК».

За її словами, міськрада Кропивницького до цього часу не отримала висновку Кіровоградської ОДА щодо законності підстав для приєднання. Посадовиця наголосила – така процедура прописана у законодавстві України. Через це видатки на утримання селища Нового у проєкті не передбачені. Втім, це не стосується ДНЗ та закладів освіти, які знаходяться на утриманні міськради Кропивницького.

Заступник міського голови Андрій Паливода у свою чергу повідомив, що висновок облдержадміністрації має з’явитися вже завтра, 6 грудня. Він не бачить підстав для відмови, адже всі обумовлені законодавством процедури приєднання були дотримані. Після цього остаточні рішення про приєднання паралельно повинні прийняти селищна рада Нового та міськрада Кропивницького. Саме воно має стати підставою для включення потреб селища Нового до бюджету обласного центру.

Джерело: 
Мій Кіровоград