Нові тарифи на поховання від міськради Кропивницького: Копання могили коштуватиме 4 тисячі гривень

На виконкомі розглядатимуть нові тарифи для КП "Ритуальна служба"

Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті міськради Кропивницького, повідомляє Depo.Кропивницький.

Найближчим часом збільшаться розцінки для тих, хто буде користуватися послугами комунального підприємства "Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування".

Так, оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання й оформлення свідоцтва про поховання коштуватимуть 30 і 12 грн. відповідно.

Копання могили (викопування могили в ручний спосіб, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили) під стандартну домовину, грунт 1 групи взимку обійдеться в 3103 грн, а влітку 2550грн.

Це ж саме, але в грунт 2 групи стане взимку 3663 грн, а влітку 2973 грн.

Ті самі послуги але під збільшену домовину, в грунт 1 групи коштуватимуть 3363 грн взимку і 2760 грн влітку.

А під збільшену могилу її копання та той самий перелік робіт в грунт 2 групи взимку обійдеться майже в чотири тисячі: 3974 грн. А влітку – 3321 грн.

Копання могили (викопування могили в механізований спосіб, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили) в грунт 1 і 2 груп стануть у 1367 грн. взимку та 1015 влітку.

Монтаж та демонтаж надмогильної споруди при організації під поховання в існуючу могилу:

  • пам'ятника з натурального каменю 1740 грн;
  • пам'ятника з мозаїчного – 1128 грн;
  • пам'ятника з металевого – 176 грн;
  • огорожі металевої – 1121.

Запаювання оцинкованої труни обійдеться в 153 грн. А організація відправлення труни із тілом покійного чи урни з прахом померлого за межі України 228 грн.

Поховання та підпоховання урни із прахом померлих у землю в грунт 1 групи взимку – 510 грн., влітку - 417 грн. В грунт 2 групи - 567 грн. взимку і 444 грн влітку.

Нагадаємо, що міська рада Кропивницького оприлюднила нові розцінки на поховання

Джерело: 
Мій Кіровоград

Комментарии

Добавить комментарий