Відлуння минулого: у Кіровограді засудили владу та капіталістів

Не зважаючи на відмову Федерації профспілок Кіровоградської області – традиційного організатора першотравневих демонстрацій – проводити цю акцію цього року, вона таки відбулась. На традиційну весняну ходу вийшло кількадесят мешканців міста, переважно людей похилого віку. Як і в молодості, вони пройшлися Великою Перспективною, яка в їх свідомості до цього часу асоціюється з класиком комунізму Карлом Марксом, пише "Акула".

Втім, відбулися деякі зміни – сьогодні завершальний мітинг, замість традиційної площі Богдана Хмельницького, відбувся біля міськвиконкому. Під ностальгійними червоними прапорами учасники акції висловили свій протест проти політики влади. Особливо «старалася» Вікторія Дем’янчук, голова обласної організації комуністичної партії. Традиційно вона пройшлася по всіх болючих точках суспільно-політичного життя України – неоголошеній війні на Донбасі, економічній кризі, розгулу олігархату та нещасній долі пенсіонерів, на її думку, покинутих державою напризволяще, та звинуватила владу в тому, що вона є безвольною маріонеткою у «загребущих» руках капіталістів із США та МВФ. Промова полум’яної комуністки знайшла схвалення серед учасників мітингу – вони хором виголошували протестувальні гасла.

Після закінчення акції старенькі розійшлися відпочивати. До речі, охорону правопорядку забезпечувала досить велика кількість міліціонерів, яких було чи не більше, ніж учасників мітингу.

А неподалік від місця проведення мітингу, не звертаючи уваги на популістські заклики, прогулювалась ось ця колоритна пара, насолоджуючись теплим першотравневим сонцем.

Джерело: 
Мій Кіровоград