КІРОВОГРАД ГОСТИННО ПРИЙМАВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Впродовж двох днів, 28-29 квітня, у Кіровограді на стадіоні «Зірка» проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву 1998 року народження і молодших, повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

У змаганнях взяли участь 687 атлетів із 24 регіонів України. За команду Кіровоградської області виступали 48 спортсменів, у т.ч. 7 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».
За підсумками турніру двоє кіровоградських атлетів завоювали золоті нагороди - це Денис Піменов у забігу на 400 м та Ігор Кушніков у стрибках у висоту. Найкращий результат серед спортсменів КДЮСШ № 2 продемонструвала Дарья Павлюк, яка стала шостою в стрибках у довжину.
В загальнокомандному заліку команда СДЮСШОР № 2 м. Кіровограда посіла п’яте місце серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, а збірна команда Кіровоградської області стала дев’ятою. 

Джерело: 
Мій Кіровоград