Афіша заходів для любителів читати

9 та 12 грудня у відділі дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара відбудуться заходи, присвячені Тижню правових знань. Так, 9 грудня о 10-00 год. відбудеться перегляд мультфільмів на тему «Права дитини»; 12 грудня  о 14-45 год. – інтерактивна гра «Правовий букварик».

11 грудня об 11-00 год. у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться перегляд віртуального уроку «Наш номер 101» з циклу заходів «Уроки безпеки для малюків».

10 грудня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг буде проводитись година історичної пам’яті на тему: «Чорнобильська катастрофа – трагічний урок людства», приурочена до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

11 грудня о 14-00 год. у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться театралізоване дійство у давніх українських традиціях «Андріївські вечорниці».

11 грудня о 14-00 год. у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг відбудеться презентація книжкової виставки  "Працював більше, ніж жив…», присвячена 150-річчю від дня народження українського поета і прозаїка Бориса Дмитровича Грінченка. На виставці представлено документи, присвячені життю та діяльності великого подвижника української культури, його художній доробок та мовознавчі дослідження як вченого-філолога.

13 грудня о 14-00 год. у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться читання оповідань з книги Євгена Гуцала «Діти Чорнобиля». Пам'ять загиблих вшанують хвилиною мовчання.

Першої та третьої неділі місяця з 12-00 до 14-00 год. у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів  проходить недільний бібліотечний атракціон «Усмішка». На вас чекають конкурси, загадки, вікторини, ігри, мультфільми, караоке, а також незабутня зустріч з клоунами Мрійничком та Веселункою!

Кожної неділі з 12-00 до 15-00 год. у відділі дитячого та сімейного читання працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою» спільно з Сімейним Монтессорі центром «Ладушки». Тут можна грати в розвиваючі ігри, читати книги та журнали. 

За інформацією Кіровоградського медіапорталу "Акула"

Джерело: 
Рідний Кіровоград