В обласній лікарні відкрили оновлену гемодіалізну залу

Сьогодні, 30 грудня, в обласній лікарні відкрили гемодіалізну залу після капітального ремонту, пишуть Новини Кіровоградщини. Нині в обласній лікарні методом гемодіалізу лікуються 92 хворих з хронічною нирковою недостатністю. На черзі перебувають 202 пацієнти.

У грудні 2013 року в області стартувала благодійна акція на підтримку гемодіалізних хворих. Упродовж року вдалося зібрати 350 тисяч гривень. З обласного бюджету на завершення будівельних робіт до кінця нинішнього року голова ОДА Сергій Кузьменко виділив ще 350 тисяч гривень.

Реалізовувала будівельний проект громадський діяч та меценат Людмила Шубіна.Нова діалізна зала розрахована на 14 місць. За умови роботи у 4 зміни може забезпечувати лікування 150 хворих.Щоб подолати в області проблему гемодіалізу, потрібно перевести роботу зали на цілодобовий режим, кажуть медики.Також передбачити в обласному бюджеті на 2015 рік не менше 15,5 млн гривень на витратні матеріали для гемодіалізу. Відкрити в Олександрії міжрайонний центр або відділення гемодіалізу потужністю 12 місць.

Джерело: 
Мій Кіровоград