ПЕРША ЖЕРТВА ЛЮСТРАЦІЇ В СМІТТЄВОМУ КОНТЕЙНЕРІ ВИМАГАЄ "ОКО ЗА ОКО, ЗУБ ЗА ЗУБ"

Сьогодні наприкінці сесії Кіровоградської обласної ради колишній регіонал Микола Корецький з трибуни сесійної зали звернувся до очільників області, голови ОДА Сергія Кузьменка та голови обласної ради Олександра Чорноіваненка, з приводу інцеденту, що мав місце у вересні, коли активісти Євромайдану та Самооборони кинули його до контейнера зі сміттям, пише "РК"

Колишній працівник правоохоронних органів має претензії до своїх колег, які займаються розслідуванням цієї справи. Оскільки про жодні результати йому не відомо.

Тому він вважає за необхідне, аби керівництво правоохоронних органів області прозвітувало з цього питання на наступному засіданні сесії, що планується також у цьому місяці.

Нагадаємо, що 19 вересня відбулася сесія обласної ради, на яку завітали представники громадськості з вимогою до депутатів висловити недовіру призначеному голові ОДА Сергію Кузьменку. Однак депутати проігнорували вимоги активістів. По завершенні засідання між Корецьким та невдоволеними на виході з приміщення ОДА зав’язалася словесна перепалка, після чого люди штовхнули депутата до сміттєвого контейнера.

Микола Корецький став першою жертвою люстрації через смітник на Кіровоградщині. Після чого він звернувся до правоохоронних органів. Міліція відкрила кримінальне провадження за цим фактом. Активісти, яких викликали на допити стверджують, ніби в постанові про порушення кримінального провадження йдеться про нанесення Миколі Корецькому тілесних ушкоджень, в тому числі перелом щелепи. 

Проте сам Микола Корецький в телефонній розмові з кореспондентом "РК" цієї інформації не спростував, але й не підтвердив. Можливо, тому, що після інцеденту коментував ситуацію в ефірі телеканалу "Кіровоград", чого не зміг би зробити з такою серйозною травмою. Оскільки травми кісток щелепи в першу чергу впливають на здатність розмовляти. 

Джерело: 
Мій Кіровоград