Люстровані народом прокурори пройшли люстрацію Яреми

Під стінами обласної прокуратури все ще продовжується акція протесту. Серйозність своїх намірів пікетувальники показали, коли встановили намет, де можна погрітись та сховатись від холоду. Це доводить те, що активісти будуть стояти до тих пір, поки не будуть виконані їхні вимоги.

Пікетувальники готові допомоти кожному, хто не зміг потрапити до прокурора для вирішення своїх проблем. Про це свідчить надпис на наметі: "Не можете потрапити на прийом до прокурора? Звертайтеся до намету."

Однак, чи не найбільше людей обурив той факт, що люстровані народом прокурори пройшли люстрацію Яреми, та відкрили пункт мобілізації працівників прокуратури до зони АТО.

"Пан Ярема сказав: "вони пройшли люстрацію". Стає зрозумілим, що це потрібні для генпрокурора та деяких нардепів в області люди" - пише активіст та екс-кандидати в депутати Андрій Лаврусь на своїй сторінці у Фейсбук

"МК" нагадує, що генпрокурор Віталій Ярема стверджує, що прокурори Кіровограда та області пройшли перевірку і не підлягають звільненню і пропонує невдоволеним активістам діалог.

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград