Кіровоградські волонтери вирушили в одну з найгарячіших точок АТО

Керівник ГО Народна Самооборона "Кіровоград", а тепер вже й волонтер Володимир Муравйов сьогодні вирушив у зону проведення антитерористичної операції, щоб доправити туди черговий гуманітарний вантаж. Куди саме він їде, чоловік, звичайно, на камеру сказати не міг, але з розмови стало зрозуміло, що це буде одна з найгарячіших точок в зоні бойових дій.

Натомість Володимир Муравйов розповів, що це вже не перша його поїздка – їх уже було, мабуть, близько десяти. І кожного разу у зборі вантажу допомагають звичайні люди, фермери та бізнесмени. Деяких він навіть назвав, зокрема, подякував фермеру Юрію Павловичу із Володимирівки, який постійно допомагає грошима на бензин та продуктами. Також Володимир Муравйов згадав про політика та мецената Миколу Онула, який також постійно йому допомагає і навіть планує в найближчий час відкрити приміщення для збору гуманітарної допомоги.

Загалом цього разу вдалось зібрати близько 2-х тон продуктів та одягу. Також волонтери вирішили взяти із собою молодий музичний колектив, який складається з 4-х осіб для того, щоб ті влаштували для наших бійців невеликий концерт.

 

Після повернення активіст пообіцяв докладно розповісти про поїздку, показати фото, поділитись враженнями та передати побажання наших бійців.

Олександр Стрілець, Акула

 

 

Джерело: 
Мій Кіровоград