Медики Кіровоградщини вчилися боротися з вірусом Ебола

Існує ризик завезення вірусу Ебола на територію України.

Під керівництвом Головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області відбулося спільне навчально-тренувальне заняття закладів служби і департаменту охорони здоров'я Кіровоградської облдержадміністрації з відпрацювання ситуації з виявлення і госпіталізації ймовірних хворих з хворобою, викликаною вірусом Еболи (ХВВЕ).

У навчально-тренувальному занятті були задіяні ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області», інфекційне відділення Кіровоградської обласної лікарні, епіддезбригади ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Під час заняття також були відпрацьовані правила застосування засобів індивідуального захисту, надання першої медичної допомоги та проведення протиепідемічних заходів щодо локалізації вогнищ інфекції.

Підсумки навчально-тренувального заняття були підбиті в Головному управлінні Держсанепідслужби у Кіровоградській області на нараді в режимі Skype за участю головних державних санітарних лікарів міст і районів області.

Під час обговорення визначені проблемні питання готовності закладів держсанепідслужби області до проведення протиепідемічних заходів і локалізації вогнищ інфекції, дані доручення щодо вирішення цих питань.

 

Сектор доступу до публічної інформації та зв’язків з громадськістю

Джерело: 
Мій Кіровоград