Лідер «ДНР» заробляє на Кіровоградщині

Поки на Сході точиться неоголошена війна, один із лідерів «ДНР» Павло Губарєв продовжує заробляти гроші. В тому числі й на території Кіровоградської області.

Керівник «Народного ополчення Донбасу» Губарєв продовжує вести активну політичну діяльність. Настільки активну, що знаходиться в розшуку за звинуваченням у поваленні конституційного ладу і захоплення влади. Щоб було ще зрозуміліше, ось цитата з його персонального блогу: «Ідею Великої Новоросії я буду відстоювати і далі, для мене це найважливіше». 
 
Він не тільки «політик», а й бізнесмен. На сьогодні, за даними Єдиного державного реєстру, Павло Губарєв є співзасновником і директором ТОВ «Патісон». 

Основний вид діяльності — розміщення зовнішньої реклами у всіх регіонах України. Серед клієнтів — різні компанії (наприклад, Ощадбанк Росії, корпорація «Укравто», «Сільпо» і багато інших) і політичні сили. Послугами Губарєва користувалася навіть «Батьківщина», правда, до сумнозвісних подій на Сході.

На сайті «Патісона» можна знайти інформацію про наявні білборди і в Кіровоградській області: обласний центр — 735 позицій, Олександрія — 47, Світловодськ — 31, Знам'янка — 16, Олександрівка та Бобринець — по 4, Долинська — 3. 

При цьому у фірми своїх площ немає, вона виступає в якості посередника, домовляючись із місцевими рекламниками. А у вільний від цієї важкої роботи час постить у «Твітері».

Новини Кіровоградщини вирішили перевірити, наскільки реально замовити у одного з лідерів сепаратистів розміщення «борда» в Кіровограді.

За київським телефоном, вказаним серед контактних, ніхто не відповів. Та ж ситуація — з МТС і «Київстаром». Але, зателефонувавши на «Лайф», автор цих рядків почув у слухавці приємний жіночий голос:

— Доброго дня, мене звати Євгенія, чим можу допомогти?

— Доброго дня. Ви займаєтеся розміщенням білбордів у Кіровограді?

— Так, звичайно. Які саме позиції вас цікавлять?

— Я хотів би замовити два «борди»: один — у районі Дендропарку, другий — навпроти військової частини по вулиці Медведєва.

— Не проблема. Вишліть, будь ласка, мені свою електронну пошту, щоб я могла скинути вам прайс...

На жаль, Євгенія так і не прислала ціни. Залишимо таке ставлення до «клієнтів» на її совісті. 

Андрій Лисенко, Новини Кіровоградщини

 

Джерело: 
Мій Кіровоград